تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده نیرویی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه دولت باید توجه جدی به بحث محرومیت‌زدایی در مناطق مرزی داشته باشد، گفت: امکانات سپاه محدود است ولی با این حال دو سوم توان مهندسی نیروی زمینی سپاه صرف محرومیت‌زدایی می‌شود. به گزارش ایلنا، سردار محمد پاکپور فرمانده نیرویی زمینی سپاه در مراسم افتتاح ٣٣٠٠ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه […]

[ad_1]

فرمانده نیرویی زمینی سپاه پاسداران با بیان اینکه دولت باید توجه جدی به بحث محرومیت‌زدایی در مناطق مرزی داشته باشد، گفت: امکانات سپاه محدود است ولی با این حال دو سوم توان مهندسی نیروی زمینی سپاه صرف محرومیت‌زدایی می‌شود.

به گزارش ایلنا، سردار محمد پاکپور فرمانده نیرویی زمینی سپاه در مراسم افتتاح ٣٣٠٠ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه در استان‌های مرزی اظهار داشت: یکی از موضوعات مهم برای امنیت پایدار که سپاه در مناطق مرزی دنبال می‌کند، بحث محرومیت‌زدایی است.


وی افزود: یکی از معضلات این مناطق بیکاری بود که برخی را به آن سوی مرزها می‌بردند و برای خرابکاری در کشور آموزش نظامی می‌دادند؛ لذا ما برای اشتغال‌زایی و محرومیت زدایی در کنار وظایف عملیاتی فعالیت کردیم.


سردار پاکپور با تاکید بر اینکه دولت باید توجه جدی به بحث محرومیت‌زدایی در مناطق مرزی داشته باشد، گفت: امکانات سپاه محدود است ولی با این حال دو سوم توان مهندسی نیروی زمینی سپاه صرف محرومیت زدایی می‌شود.


فرمانده نیرویی زمینی سپاه با بیان اینکه ما حدود ۴٣ بیمارستان صحرایی را فقط در سیستان و بلوچستان برپا کردیم، اظهار داشت: هنوز هم بحث درمان نیاز به کار زیادی در این مناطق محروم دارد و ما در مناطق مرزی فقط حرکت نظامی نداریم بلکه در کنار مردم هستیم و با کمک خود مردم این اقدامات را انجام می‌دهیم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس