تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ایلنا: به گزارش ایلنا از یاسوج، محمد نهاوندیان در نشستی با سرمایه گذاران بخش‌خصوصی در یاسوج گفت: دولت معتقد است راه‌اندازی بنگاه‌های کوچک و متوسط می‌تواند زودتر از بنگاه‌های بزرگ مشکلات کنونی اشتغال‌زایی را حل و اشتغال پایدار ایجاد کند. وی با بیان اینکه دولت برای فعال کردن بنگاه‌های بزرگ نیازمند اعتبارات کلان […]

[ad_1]

ایلنا: به گزارش ایلنا از یاسوج، محمد نهاوندیان در نشستی با سرمایه گذاران بخش‌خصوصی در یاسوج گفت: دولت معتقد است راه‌اندازی بنگاه‌های کوچک و متوسط می‌تواند زودتر از بنگاه‌های بزرگ مشکلات کنونی اشتغال‌زایی را حل و اشتغال پایدار ایجاد کند.


وی با بیان اینکه دولت برای فعال کردن بنگاه‌های بزرگ نیازمند اعتبارات کلان است، اظهارداشت: دولت یازدهم برای راه اندازی بنگاه‌های بزرگ، متوسط و کوچک اعتبارات ویژه‌ای در سال‌جاری در نظر گرفته است.


رئیس دفتر رئیس‌جمهور در ادامه تامین زیرساخت‌ها با هدف کاهش نرخ بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد را مهمترین اولویت دولت تدبیر و امید عنوان کرد.


نهاوندیان گفت: برای فعال‌کردن بنگاه‌های کوچک و متوسط در سال‌جاری بیش از ۲ هزار میلیارد تومان در کشور هزینه می‌کنیم.


وی با تاکید براینکه برای فعال‌کردن بنگاه‌های اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد محدودیت منابع اعتباری نداریم، خاطرنشان کرد: با راه اندازی بنگاه‌های متوسط و کوچک در این استان بدون شک شاهد رونق صنعت و کاهش نرخ بیکاری خواهیم بود.


رئیس دفتر ریاست جمهوری افزود: در کهگیلویه و بویراحمد برخلاف سایر استان‌ها، نرخ سود بانکی برای سرمایه‌گذاران به نصف می‌رسد و سرمایه‌گذاران یارانه سود دریافت می‌کنند.


نهاوندیان گفت: دولت نمی‌تواند به تنهایی مشکلات کنونی بیکاری را در جامعه حل کند و بخش‌خصوصی نیز باید پای کار بیایند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس