تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه شهر کرج در مسیر ۱۲ استان کشور قرار داشته و جایگاه ویژه ای دارد، گفت که دولت تمام همت خود را به کار می گیرد تا تردد و عبور و مرور مردم به کار می گیرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل […]

[ad_1]

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه شهر کرج در مسیر ۱۲ استان کشور قرار داشته و جایگاه ویژه ای دارد، گفت که دولت تمام همت خود را به کار می گیرد تا تردد و عبور و مرور مردم به کار می گیرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، محمدباقر نوبخت روز دوشنبه در جریان بازدید از پروژه بزرگراه همت در جمع دست اندرکاران این طرح ملی، گفت: دولت همواره شرمنده مردم است که در این مسیر ساعت ها وقت خود را تلف می کنند، بنابراین در ادامه احداث بزرگراه همت مقرر شد سه فاز برای تسهیل در تردد این مسیر ایجاد شود.

وی افزود: دو سال گذشته این پروژه سرعت گرفته است. در جلسه امروز مشکلات و موانع و نظرات برای ادامه پروژه بررسی شد که باتوجه به اهتمام رئیس جمهوری اعتبارات ویژه ای به جهت اهمیت پروژه در نظر گرفته شده است.

وی گفت: در مسیر این پروژه ۷۵خانواده زندگی می کنند که باید مسکن جایگزین برای آنان تهیه شود. با توجه به گزارش های دریافت شده از تردد عید سعید فطر بیش از ۷٫۵ میلیون خودرو در این تعطیلات از این مسیر عبور کردند.

نوبخت تاکید کرد: یکی از مشکلات جابجایی دکل های برق دراین مسیر است که باید ساماندهی شده و هماهنگی های لازم صورت گیرد.
وی به تونل های این پروژه اشاره کرد و افزود: امروز در خصوص مجوزهای لازم برای ادامه این تونل ها تصمیم گیری شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه اضافه کرد: قسمتی از پروژه به شهرداری مربوط می شود که انتظارمی رود همکاری لازم دراین راستا صورت گیرد و ما به وعده های پیمانکار و مجری پروژه اعتماد می کنیم، آنان قول دادند که تا شب عید نوروز این طرح بهره برداری رسیده و برای استفاده مردم آماده شود.

نوبخت ادامه داد: از روند کار و پیمانکار رضایت داریم و نظارت می شود قبلا سهم اعتبار پروژه مذکور ۵۰ درصد دولت و مابقی را بهار دیمه بدهد ولی با توجه به اهمیت آن سهم دولت به ۷۰درصد افزایش یافت.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس