تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ‌وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تبعیت محض دولت تدبیر و امید از رهنمودهای مقام معظم رهبری، گفت: این رهنمودها درعمق و تاروپود اندیشه دولتمردان قرار دارد. ‌به گزارش ایسنا، علی ربیعی به‌عنوان نماینده دولت تدبیر و امید در نشست شورای اداری شهرستان بوئین‌زهرا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هنوز […]

[ad_1]

‌وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تبعیت محض دولت تدبیر و امید از رهنمودهای مقام معظم رهبری، گفت: این رهنمودها درعمق و تاروپود اندیشه دولتمردان قرار دارد.

‌به گزارش ایسنا، علی ربیعی به‌عنوان نماینده دولت تدبیر و امید در نشست شورای اداری شهرستان بوئین‌زهرا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هنوز تمامی ابعاد و زوایای ارزش‌های دفاع مقدس شناسایی و معرفی نشده‌اند و به معنای این سخن امام راحل که جنگ یک نعمت بود پی نبرده‌ایم.


وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید به دنبال پیروی و احیای ارزش‌های دوران دفاع مقدس است و در آرامش و سکوت تمام و با دوری جستن از جنجال و حاشیه‌سازی به ارائه خدمات به مردم ایران اسلامی مشغول است.

ربیعی در پاسخ به این انتقاد که چرا دولت از خود دفاع نمی‌کند تصریح کرد: شهدا نیز در دوران دفاع مقدس خالصانه و مظلومانه به مبارزه می‌پرداختند و با دوری از هرگونه جنجال و هیاهو برای خدمت به مردم کار می‌کردند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یکی از ارزش‌های دیگر دفاع مقدس رعایت احترام و ادب بود، افزود: دولت تدبیر و امید نیز این ارزش را در جامعه زنده نگه‌داشته و سعی می‌کند که هرگز آبروی مؤمنی ریخته نشود و تنها برای گسترش آرامش و امید در جامعه و افزایش نشاط در اقشار مختلف جامعه اقدام کند.

وی خاطرنشان کرد: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس جان خود را برای آرامش دیگران هدیه کردند و مسئولان نیز باید با تمام توان خود در راه زندگی بهتر مردم تلاش کنند.

ربیعی با بیان اینکه دولت یازدهم گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری است، اظهار کرد: مسئولان دولت تدبیر و امید ارتباط و دوستی صمیمانه میان مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهوری را مایه مباهات دانسته و این موضوع را در اعتلای نظام اسلامی در زمینه‌های مختلف مؤثر می‌دانند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهم‌ترین ویژگی دولت روحانی را عقلانیت و سخت‌کوشی دانست و افزود: با توجه به اقدام‌های انجام‌شده در این دولت به‌زودی شکوفایی و رونق اقتصادی را شاهد خواهیم بود و همه ملت ایران طعم شیرین این رونق و شکوفایی را خواهند چشید.

وی ادامه داد: دولت یازدهم در شرایطی کشور را تحویل گرفت که در زمینه گندم به‌شدت به کشورهای دیگر وابسته بودیم ولی اکنون بعد از سه سال توانستیم در زمینه این محصول استراتژیک به خودکفائی برسیم.

ربیعی یادآور شد: همچنین در زمان تحویل دولت شاهد تعطیلی کارخانه‌ها و کاهش صندوق ارزی کشور بودیم که با فعالیت‌های دولت تدبیر و امید این وضع بهبود یافت و در ادامه امیدواریم شاهد رونق هرچه بیشتر صنعت در کشور باشیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به فعالیت‌های دولت در بخش رفاهی گفت: ۹۰ درصد غربالگری شنوایی و بینایی در شهرستان‌های محروم و صدور بیمه ۱۱ میلیون جمعیت حاشیه‌نشین شهری انجام‌شده ولی هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب جامعه مسیر طولانی‌ باقی‌مانده است.

وی در پایان برای پیگیری ارتقاء و دو شیفته کردن درمانگاه شهرستان بوئین‌زهرا، افزایش بخش‌های زنان، داخلی، اطفال و جراحی بیمارستان این شهرستان و اختصاص یک دستگاه آمبولانس، استقرار مرکز آموزش مهارت‌های پیشرفته متناسب با بخش کشاورزی در شهرستان، افزایش دو برابری بودجه صندوق تعاونی‌های بخش کشاورزی در صورت مولد بودن، توسعه مراکز نگهداری سالمندان و معلولان شهرستان، اجرای طرح توان‌بخشی مبتنی بر جامعه در روستاها و پیگیری طرح معلولان فاقد مسکن تا سال ۹۶ دستورهای لازم را صادر کرد.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس