تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] جلسه «تامین اعتبارات لازم برای ایجاد اشتغال در کوتاه مدت» عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال، بر لزوم برنامه ریزی صحیح برای ایجاد اشتغال بویژه در مناطق محروم و روستایی تاکید کرد و گفت: دولت […]

[ad_1]

جلسه «تامین اعتبارات لازم برای ایجاد اشتغال در کوتاه مدت» عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال، بر لزوم برنامه ریزی صحیح برای ایجاد اشتغال بویژه در مناطق محروم و روستایی تاکید کرد و گفت: دولت از اجرای طرح‌هایی که منجر به اشتغال و تولید می‌شود حمایت می‌کند.


معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه ایجاد اشتغال در کوتاه مدت نباید آسیب‌های طرحهایی نظیر طرح بنگاه‌های زودبازده را داشته باشد، تصریح کرد: هر طرحی که در این زمینه ارایه می‌شود باید در عین اشتغالزایی، زمینه هرگونه رانتجویی را از بین ببرد.


جهانگیری با اشاره به منابع مالی دولت و اهمیت حفظ منابع صندوق توسعه ملی، خواستار بررسی بیشتر طرح‌های ارایه شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم و صندوق کارآفرینی و امید شد.


در این جلسه که وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی نیز حضور داشتند، گزارش‌های مختلفی از طرح‌های اشتغالزای کوتاه مدت و راه‌های تامین اعتبارات و منابع مالی آن ارایه شد و مقرر گردید پیشنهادات مطرح شده در یک کارگروه مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس