تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با اشاره به مشکلات مالی شهرداری‌ها، گفت: به همین دلیل مقطع کنونی به نام دوران خشکسالی شهرداری‌ها معروف شده است. به گزارش ایسنا، خلیل راحتی در نشست با شهردار و جمعی از مدیران شهرداری کرمانشاه، از مشکلات مالی شهرداری‌های کشور یاد کرد و افزود:  البته مشکلات موجود دلیلی […]

[ad_1]

قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با اشاره به مشکلات مالی شهرداری‌ها، گفت: به همین دلیل مقطع کنونی به نام دوران خشکسالی شهرداری‌ها معروف شده است.

به گزارش ایسنا، خلیل راحتی در نشست با شهردار و جمعی از مدیران شهرداری کرمانشاه، از مشکلات مالی شهرداری‌های کشور یاد کرد و افزود:  البته مشکلات موجود دلیلی برای شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت‌ها نیست.

وی با بیان اینکه انتظارات شهروندان از شهرداری‌ها نسبت به گذشته متنوع‌تر شده است، گفت: اتکای صرف به اعتبارات ناشی از ساخت و ساز جوابگوی انتظارات مردم،  مطالبات مختلف آنها و اداره مناسب شهر نیست و  شهرداری‌ها باید به موضوعات دیگر نظیر توسعه گردشگری به عنوان منبع کسب درآمدهای پایدار توجه کنند.

وی بر لزوم تدوین برنامه مدون برای درآمد پایدار شهرداری‌ها تاکید کرد.

درآمدهای پایدار شهری، مدیریت پسماند، فضای سبز شهری، آتش نشانی و خدمات ایمنی،‌ برنامه و بودجه، حمل و نقل عمومی شهری و حمل و نقل ریلی، برنامه‌ریزی و توسعه شهری، امور فرهنگی، اجتماعی و آموزش و پژوهش موضوعاتی بود که در این نشست مورد بخث قرار گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس