تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] نظرسنجی‌های انجام گرفته حاکی از حمایت اکثریت شهروندان فیلیپین از رئیس‌جمهوری این کشور است. به گزارش گذارنیوز به نقل از رویترز، نظرسنجی‌های انجام گرفته در رابطه با ۹۰ روز اول کار «رودریگو دوترته»، ریاست‌جمهوری فیلیپین،‌حاکی از آن است که عملکرد وی از نظر مردم «خیلی خوب»، ارزیابی شده است. این ارزیابی‌ها از سوی مردم […]

[ad_1]

نظرسنجی‌های انجام گرفته حاکی از حمایت اکثریت شهروندان فیلیپین از رئیس‌جمهوری این کشور است.

به گزارش گذارنیوز به نقل از رویترز، نظرسنجی‌های انجام گرفته در رابطه با ۹۰ روز اول کار «رودریگو دوترته»، ریاست‌جمهوری فیلیپین،‌حاکی از آن است که عملکرد وی از نظر مردم «خیلی خوب»، ارزیابی شده است. این ارزیابی‌ها از سوی مردم به مبارزه سنگین با مواد مخدر و موضعگیری در قبال رهبران غربی نسبت داده شده است.


تنها ۱۱ درصد از هزار و ۲۰۰ فیلیپینی که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند از عملکرد وی ابراز نارضایتی کرده بودند. وی موفق شده تا حمایت بیش از ۶۴ درصد از شهروندان فیلیپینی را کسب کند. این میزان از اکثر روسای جمهوری پیشین بیشتر است.


این نظرسنجی‌ها که امروز – پنجشنبه – منتشر شده،‌ از پاسخ دهندگان نخواسته تا دلیلی برای حمایت خود ارائه دهند. این نظرسنجی همچنین در تاریخ ۲۴-۲۷ سپتامبر به صورت مصاحبه رودررو انجام گرفته است.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس