تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از روز یکشنبه ۴ مهر تا چهارشنبه ۷ مهر سال جاری به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. به‌گزارش ایلنا، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۴ مهر سال […]

[ad_1]

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از روز یکشنبه ۴ مهر تا چهارشنبه ۷ مهر سال جاری به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.

به‌گزارش ایلنا، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۴ مهر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران کار خود را آغاز می‌کند.


در این نمایشگاه کارفرماها، مشاوران و پیمانکاران حضور دارند و شرکت‌های تولیدکننده انواع لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب‌شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، سیستم‌های اندازه گیری و تجهیزات آزمایشگاهی آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات فلزی نیز محصولات خود را در معرض نمایش قرار می‌دهند.


بر اساس این گزارش، ۲۵۹ شرکت داخلی و ۱۴۰ شرکت خارجی از ۲۵ کشور جهان همچون آلمان، ایتالیا، فرانسه، انگلیس، آمریکا، کانادا، چین و … در این نمایشگاه حضور دارند و محصولات خود را ارائه می‌کنند.


دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در فضایی به وسعت ۲۵ هزار و ۶۶۳ مترمربع و با حضور حدود ۴۰۰ شرکت برگزار خواهد شد.


این نمایشگاه از ۴ مهر لغایت ۷ مهر سال جاری از ساعت ۹ الی ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس