تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۴

بالاخره سیدجلال حسینی ، نفت تهران را برای ادامه فوتبالش برگزید تا به دوئل استقلال و نفت تهران پایان بدهد. دوئلی که منصوریان و رحمتی، نقش اول هایش بودند. به گزارش گذار نیوز، استقلال از مدتها قبل به دنبال جذب سیدجلال حسینی بود. آن هم در روزهایی که مظلومی ، امیر حسین صادقی را کنار […]

بالاخره سیدجلال حسینی ، نفت تهران را برای ادامه فوتبالش برگزید تا به دوئل استقلال و نفت تهران پایان بدهد. دوئلی که منصوریان و رحمتی، نقش اول هایش بودند.

حسینی-منصوریان

به گزارش گذار نیوز، استقلال از مدتها قبل به دنبال جذب سیدجلال حسینی بود. آن هم در روزهایی که مظلومی ، امیر حسین صادقی را کنار گذاشته بود. از طرفی نفت تهران هم پس از جدایی امین حاج محمدی و لئوناردو پادوانی، نیاز مبرمی داشت تا یک مدافع قدرتمند را جذب و از او به عنوان زوج کارلوس سانتوس در قلب خط دفاعی اش استفاده کند.

همین باعث شد تا هر دو باشگاه برای جذب سیدجلال حسینی اقدام کنند. مدافع ۳۴ ساله ای که پس از یک فصل بازی برای الاهلی قطر، به عنوان بازیکنی آزاد به ایران برگشته بود تا در لیگ برتر بازی کند. استقلال برای جلب رضایت سیدجلال، همه کارها را به مهدی رحمتی سپرد. دوست صمیمی حسینی که می توانست او را راضی به امضای قرارداد با استقلال کند. در طرف مقابل اما علیرضا منصوریان حضور داشت. مربی سابق تیم ملی و دستیار کی روش که ارتباط نزدیکی با سیدجلال حسینی داشت.

دوئل دو هفته ای منصوریان و رحمتی را سرمربی نفت تهران برد. منصوریان توانست رضایت سیدجلال را جلب کند و او را به تمرین نفت ببرد. شاید اگر رحمتی در هر تیمی جز استقلال بود، می توانست نظر سیدجلال را تغییر بدهد اما حسینی نخواست که به استقلال برود و شاهد موضع گیری هواداران پرسپولیس شود. این به سود منصوریان بود تا رحمتی را از پیش رو بردارد. دو مردی که از قضا روابط حسنه ای با هم دارند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس