تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در پی انفجار دو خودروی بمب گذاری شده در شهر المکلا درجنوب شرق یمن شماری کشته و زخمی شدند. همچنین در انفجاری دیگر در شهرجنوبی عدن شماری کشته و زخمی شدند.  به گزارش انتخاب، به نقل از شبکه خبری روداو، به دنبال انفجار انتحاری که بامداد امروز (دوشنبه) […]

[ad_1]

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در پی انفجار دو خودروی بمب گذاری شده در شهر المکلا درجنوب شرق یمن شماری کشته و زخمی شدند. همچنین در انفجاری دیگر در شهرجنوبی عدن شماری کشته و زخمی شدند.
 
به گزارش انتخاب، به نقل از شبکه خبری روداو، به دنبال انفجار انتحاری که بامداد امروز (دوشنبه) در غرب المکلا، مرکز استان حضر موت (واقع در جنوب شرق یمن) رخ داد، دست کم ۹ نیروی پلیس کشته و ده‌ها تن زخمی شدند.
 
این انفجار که توسط دو خودروی بمب گذاری شده در نزدیکی ایست بازرسی نیروهای امنیتی یمن در ورودی غربی شهر المکلا رخ داد، بسیار شدید بود و صدای آن در مناطق مختلف شنیده شد.
 
روزنامه “عدن الغد” به نقل از یک منبع نظامی نوشت، عامل انتحاری خودروی بمب گذاری شده خود را در نزدیکی ایست بازرسی ارتش ورودی اصلی شهر المکلا در غرب منفجر کرد. وی درحال حرکت به سمت منطقه دیگری بود اما پس از آنکه سربازان یمن در لیست بازرسی متوجه موضوع شدند وی اقدام به انفجار خودروی خود کرد.
 
کمتر از یک ساعت بعد از این انفجار خودروی دیگری در غرب المکلا منفجر شد که در اثر آن نیز تعدادی کشته و زخمی شدند.
 
خبرگزاری رویترز نیز از انفجاری دیگر در ایست بازرسی شهر الضالع واقع در ورودی شهر ساحلی عدن و کشته شدن دو سرباز و زخمی شدن تعدادی دیگر خبر داد.

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس