تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دهمین مرحله اعزام کاروان های راهیان نور شهرداری تهران از اول شهریور ماه آغاز می شود و شهروندان تهرانی برای ثبت‌نام می‌توانند به امور ایثارگران مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران مراجعه کنند. به گزارش ایسکانیوز جواد خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس با اعلام این خبر افزود: در دهمین […]

[ad_1]

دهمین مرحله اعزام کاروان های راهیان نور شهرداری تهران از اول شهریور ماه آغاز می شود و شهروندان تهرانی برای ثبت‌نام می‌توانند به امور ایثارگران مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران مراجعه کنند.

به گزارش ایسکانیوز جواد خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس با اعلام این خبر افزود: در دهمین مرحله اعزام کاروان های راهیان نور شهرداری تهران که تا ۲۲ شهریور ماه ادامه دارد بیش از پنج هزار نفر از شهروندان تهرانی که تا کنون مناطق عملیاتی غرب کشور را زیارت نکرده اند به این مناطق اعزام می شوند.

او گفت: باغ موزه دفاع مقدس در تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا ، تا کنون طی ۹ مرحله اعزام کاروان های راهیان نور شهرداری تهران افتخار داشته است حدود ۱۱۰ هزار نفر از شهروندان تهرانی را به مناطق عملیاتی غرب و جنوب اعزام کند.

خضرایی افزود: زائران مناطق عملیاتی غرب کشور طی اردوهای ۴ روزه راهیان نور می‌توانند از یادمان‌های شهدای قلاویزان در منطقه عملیاتی کربلای یک، شهدای مطلع الفجر در منطقه گیلان غرب، شهدای عملیات مرصاد در منطقه تنگه چهار زبر و شهدای پاوه بازدید کنند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس