تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سردبیر موج گفت: ظاهرا تکثر شکایت‌ها باعث فیلتر شدن موج شده است، اما اینکه این مطلب تا چه حدی صحت دارد را من نمی‌توانم تایید کنم. سیدامیر مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اعلام اینکه مسئولان این رسانه امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرده‌اند، عنوان کرد: تا این لحظه بر […]

[ad_1]

سردبیر موج گفت: ظاهرا تکثر شکایت‌ها باعث فیلتر شدن موج شده است، اما اینکه این مطلب تا چه حدی صحت دارد را من نمی‌توانم تایید کنم.

سیدامیر مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اعلام اینکه مسئولان این رسانه امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرده‌اند، عنوان کرد: تا این لحظه بر اساس موارد گفته شده چیزی که عاید ما شده است این است که ظاهرا تکثر شکایت‌ها باعث فیلتر شدن موج شده است، اما اینکه این مطلب تا چه حدی صحت دارد را نمی‌توانم تایید کنم.


او افزود: اینطور که به ما گفته شده است، این شکایت‌های از جاهای مختلف و از سوی افراد متفاوت صورت گرفته است.


سردبیر موج خاطرنشان کرد: این‌طور که به ما گفته شده است، قطعا تا روزهای آینده رفع انسداد خبرگزاری صورت خواهد گرفت و منتظر رفع انسداد خواهیم بود.


مرتضوی در مورد خبرهای منتشر شده در خصوص فیلتر شدن موج به دلیل پرداختن به پرونده شهرداری تهران عنوان کرد: این موضوع را تایید نمی‌کنم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس