تاریخ انتشار: ۳۰ خرد ۱۳۹۵

فیش‌های رسمی پرداخت حقوق حد نهایت می‌تواند به مبالغی همچون ٢٠٠ یا ٣٠٠ میلیون تومان بالغ شود اما پرداخت‌ها و درآمدهای جانبی، دور از چشم و غیررسمى برخی پست‌ها و مقام‌ها، رانت‌های آنچنانی و انحصارات خاص و اختلاس‌ها از مقوله‌های متفاوتی است که کمتر به آن پرداخته شده است.

به گزارش “گذارنیوز”  در قالب چنین فسادی است که در یک دوره هشت ساله ریاست‌جمهوری مبلغی نزدیک به ٨٠٠ میلیارد دلار پول ملت بی‌حساب و کتاب هزینه می‌شود و هیچ نهاد قانونی و مسوول معترض آن نشده و گزارشى را به مردم به عنوان صاحبان اصلى این ثروت نمی‌دهد.

دلواپسان امروز و رسانه‌های‌شان در یک رفتار متناقض نما ترجیح می‌دهند که در مورد برخى فیش‌هاى نجومى داد سخن سر دهند اما هیچ کس پاسخگو نیست که این پرداخت‌هاى ناروا از چه زمانى آغاز و چرا در گذشته صداى اعتراض ایشان را کسى نشنید؟

مگر پرداخت چند صدملیونى به مدیرعامل بانک … در دولت پیشین با چنین پرداختى به مدیران بیمه و بانک رفاه کارگران در این دولت چه تفاوت ماهوى دارد که بریکى چشم بسته می‌شود اما دیگرى را در بوق می‌کنند؟ آیا این رفتار عجیب ناشى از این نیست که بسیاری از مدعیان امروز مسوول یا شرکای چپاول دیروز بوده‌اند و خود دستى بر آتش داشته‌اند؟

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس