تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۴
در سرمقاله نیویورک تایمز مطرح شد;

تحرکات اخیر تندروها در ایران و امریکا نشان می دهد که آنان از هر اقدامی برای کارشکنی در روند اجرای برجام و ایجاد تنش بیش تر فیمابین استقبال می کنند.

روزنامه امریکایی “نیویورک تایمز” در سرمقاله تازه خود به موضوع توافق هسته ای ایران و ۱+۵ پرداخته است. این روزنامه اشاره می کند که طرح کنگره امریکا در همراستایی با منافع دلوپسان در تهران برای ایجاد کارشکنی در مسیر اجرای برجام مطرح شده است.

 

به گزارش “گذارخبر”  این روزنامه امریکایی با اشاره به امیدهای ایجاد شده برای بهبود روابط ایران و غرب پس از برجام می نویسد:”روزنامه ها در تهران به تازگی با انتشار گزارش هایی از بازدید سرمایه گذران خارجی از ایران برای استفاده از فرصت های ایجاد شده به منظور سرمایه گذاری در آن کشور پس از لغو تحریم های قتصادی در سال آینده خبر داد اند. اکنون احساس خوبی در ایران برای پایان یافن انزوای بین المللی آن کشور و روزهای بهتر پیش رو ایجاد شده است”.

 

نیویورک تایمز در ادامه ضمن انتقاد از طرح تازه مطرح شده در کنگره می افزاید:”با این حال، طرح مطرح شده در کنگره در این خوش بینی تردید ایجاد کرد زمانی نمایندگان این طرح را تصویب کرد که محدودیت های تازه ای برای اتباع کشورهای ایران، سوریه، عراق و سودان برای ورود به امریکا اعمال شود و هم چنین شهروندان کشورهای عمدتا اروپایی نیز دیگر پس از سفر به ایران نمی توانند بدون اخذ روادید به تهران سفر کنند”.

 

این گزارش در حال تکمیل است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس