تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] امروز پنج‌شنبه، بانک مرکزی نرخ ۲۱ ارز را با افزایش، نرخ ۱۲ ارز را با کاهش و نرخ شش ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۷۱ ریال به ۳۱ هزار و ۷۰ ریال، معادل یک ریال کاهش یافته است. به گزارش اقتصادنیوز، بانک […]

[ad_1]


امروز پنج‌شنبه، بانک مرکزی نرخ ۲۱ ارز را با افزایش، نرخ ۱۲ ارز را با کاهش و نرخ شش ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۷۱ ریال به ۳۱ هزار و ۷۰ ریال، معادل یک ریال کاهش یافته است.

به گزارش اقتصادنیوز، بانک مرکزی امروز پنج‌شنبه، نرخ ۲۱ ارز را با افزایش، نرخ ۱۲ ارز را با کاهش و نرخ شش ارز را ثابت اعلام کرده است. بر این اساس نرخ دلار آمریکا از ۳۱ هزار و ۷۱ ریال به ۳۱ هزار و ۷۰ ریال، معادل یک ریال افت کرده است.

همچنین درهم امارات، ریال عمان و ریال سعودی از جمله ارزهایی هستند که قیمت آنها توسط بانک مرکزی کاهش یافته است و اکنون به ترتیب با قیمت‌های ۸۴۵۹ ریال، ۸۰ هزار و ۶۹۷ ریال و ۸۲۸۵ ریال گزارش شده‌اند.

این در حالی است که امروز قیمت سایر ارزهای پوند انگلیس، لیر ترکیه و یورو با افزایش همراه شده و به ترتیب ۴۰ هزار و ۵۵۳ ریال، ۱۰ هزار و ۶۵۱ ریال و ۳۵ هزار و ۱۲۴ ریال قیمت دارند.

بر اساس گزارش بانک مرکزی نرخ ارزهای روپیه هند، دلار هنگ‌کنگ، روبل روسیه، لیر سوریه، افغانی افغانستان و سومونی تاجیکستان نیز، نسبت به روز گذشته ثابت اعلام شده‌ است.

قیمت‌ سایر ارزهای دولتی را در جدول اقتصادنیوز مشاهده کنید:

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس