تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴
آیت‌الله مکارم‌شیرازی:

آیت‌الله مکارم‌شیرازی با اشاره به مقاومت مردم مظلوم یمن گفت: یمن در مقابل حملات متجاوزان پیروز خواهد شد.

به گزارش “گذارخبر” و به نقل از ایلنا این مرجع تقلید در دیدار سیدشمس الدین شرف الدین رئیس انجمن عالمان یمن و جمعی از رئیسان مجالس مختلف یمن ضمن ابراز خرسندی از این دیدار ابراز امیدواری کرد که سفر این هیات علمایی به ایران برای ملت و برادران یمنی مثمر ثمر واقع شود.

وی با اشاره به تجاوز ظالمانه آل سعود به مردم بی‌گناه یمن خاطرنشان کرد: ما برای شما شبانه روز دعا می‌کنیم که بر دشمنان پیروز شوید و مطمئن باشید که پایداری شما نتیجه‌ای جز پیروزی نخواهد داشت و دشمن تکفیری در این مدت اخیر متحمل شکست‌های پیاپی در سوریه و عراق شده و ان‌شاءالله در یمن نیز نتیجه‌ای مشابه رقم خواهد خورد.

این مرجع تقلید با تاکید بر این‌که «پیروزی مؤمنان سنتی الهی است و نتیجه مقاومت مردمی یمن در مقابل حملات متجاوزان سعودی پیروزی خواهد بود» اظهار کرد: دنیا می‌داند که مردم یمن مظلوم واقع شده‌اند و آل سعود به این ملت بی‌گناه ظلم می‌کند اما دلارهای نفتی، حاکمان سیاسی و سازمان‌های بین المللی را تحت تاثیر خود قرار داده است.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی در ادامه با اشاره به نزدیک بودن برگزاری کنگره دوم «مقابله با خطر جریان‌های افراطی و تکفیری» در قم ابراز امیدواری کرد که برنامه‌های کنگره به جنایات و تجاوزهای آل سعود در یمن نیز بپردازد و شاهد حضور فعال علمای یمن در این کنگره باشیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس