تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرگزاری ایلنا از خوی، سجاد چهره‌آرا در نشست خبری با اهالی رسانه و مطبوعات خوی اظهار داشت: آماده‌سازی تیرورق‌های عرشه تقاطع غیرهمسطح جهاد به اتمام رسیده و در حال رنگ‌آمیزی است. اجرای این پروژه در حال حاضر تسریع یافته و نمای رمپ غربی به اتمام رسیده و بخشی از نمای رمپ ضلع‌شرقی […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری ایلنا از خوی، سجاد چهره‌آرا در نشست خبری با اهالی رسانه و مطبوعات خوی اظهار داشت: آماده‌سازی تیرورق‌های عرشه تقاطع غیرهمسطح جهاد به اتمام رسیده و در حال رنگ‌آمیزی است. اجرای این پروژه در حال حاضر تسریع یافته و نمای رمپ غربی به اتمام رسیده و بخشی از نمای رمپ ضلع‌شرقی در دست اجراست.


وی اضافه کرد: فونداسیون ویژه چراغ‌های روشنایی و سیم‌کشی آن انجام شده و در مرحله نصب چراغ‌های روشنایی قرار دارد. همچنین ۵۰ درصد از جدول‌کشی عرشه انجام شده است.


سخنگوی شورای‌شهر خوی تاکید کرد: با ورود مجموعه عمرانی خود شهرداری برای اجرای این پروژه در حدود ۱۵ میلیارد ریال در بخش هزینه صرفه‌جویی می‌شود.


چهره‌آرا اظهار داشت: اجرای پروژه باغ پوریا طی هفته‌جاری مجددا آغاز شده و در حال حاضر محوطه‌سازی آن انجام می‌شود. محوطه این پروژه ۱۲۰۰ متر مربع بوده و اجرای سنگ‌چینی محوطه، فضای‌سبز، تاسیسات برق و زیباسازی در دست اجراست. احداث سرویس بهداشتی، نصب صندلی‌های نشیمن نیز پس از اتمام محوطه‌سازی صورت می‌گیرد.


وی تصریح کرد: طراحی و اجرای نماد پوریا نیز از دیگر اقداماتی است که انجام شده و با توجه به روند اجرا و اراده شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی برای اتمام این پروژه، طی دو ماه آینده شاهد  اتمام کلی آن خواهیم بود.


رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر خوی گفت: اولین آمفی‌تئاتر روباز شهرستان خوی با ظرفیت ۱۶۰۰ نفر  در حال اجراست و در حال حاضر عملیات سنگ‌فرش، اجرای نما، تاسیسات و روشنایی انجام می‌شود و در صورت تهیه و نصب صندلی‌های تماشاگران تا یک ماه آینده آماده بهره برداری خواهد بود.


چهره آرا افزود: پروژه دفتر خبری صداوسیمای خوی نیز از دیگر پروژه‌های عمرانی شهرداری است که با هزینه‌ای بالغ بر ۷۵۰میلیون تومان به اتمام رسیده است.


وی اذعان داشت: این مجموعه دارای ۶۷۵ متر مربع زیربنا بوده و تاسیسات موتورخانه‌ای نیز نصب شده و آماده بهره‌برداری است. 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس