تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایسنا، سردار بهمن کارگر در چهارمین محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت که در دانشگاه امین ناجا برگزار شد، گفت: شور در دفاع مقدس در حد اعلا بود اما شعور و عقلانیت هم در حد اعلا بود و امیدواریم که این را بتوانیم به جهان نشان دهیم‌. وی با بیان اینکه […]

[ad_1]

به گزارش ایسنا، سردار بهمن کارگر در چهارمین محفل انس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت که در دانشگاه امین ناجا برگزار شد، گفت: شور در دفاع مقدس در حد اعلا بود اما شعور و عقلانیت هم در حد اعلا بود و امیدواریم که این را بتوانیم به جهان نشان دهیم‌.
وی با بیان اینکه پارادایم دفاع مقدس یک عمل ایرانی و اسلامی است، ادامه داد: این را می‌توانیم صادر کنیم. در دفاع مقدس انقلاب ما تثیبت شد.

کارگر با اشاره به پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های مختلف، گفت: اینکه تمام قدرت‌های دنیا خواستند جلوی قدرت ما را بگیرند. اینکه تمام کشورهای دنیا یک طرف میز و جمهوری اسلامی در طرف دیگر میز مذاکره کرد، صرف نظر از نتیجه مذاکره، مرهون نتیجه دفاع مقدس است.

وی با تاکید بر اینکه بزرگداشت دفاع مقدس نباید محدود به یک هفته شود، ادامه داد: ناجا انگیزه خوبی در این زمینه دارد و اقدامات خوبی هم انجام شده. امروز راه‌های شهادت در نیروی انتظامی باز است و البته تلاش می‌کنند آن را کاهش بدهند.

کارگر افزود: امروز حال و هوای دفاع مقدس در بسیاری از گردان‌های ناجا وجود دارد.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از مطرح شدن سازمانی برای دفاع مقدس قدردانی کرد و گفت: شورای عالی ترویج جهاد و شهادت در ناجا هم اقدام قابل توجهی است.

کارگر با اشاره به اقدامات ناجا در حوزه راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: در سال‌های گذشته بحمدالله هیچ حادثه‌ای در این زمینه نداشتیم و سال گذشته نیز علیرغم اینکه شش میلیون مسافر راهیان نور جابجا شد اما هیچ مورد تصادف و حتی ناامنی برای این افراد رخ نداد که باید به این خاطر از نیروی انتظامی قدردانی کرد.

به گفته وی، ناجا جایگاه خوبی در حفظ و نشر آثار دفاع مقدس دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس