تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۴

علیرضا فغانی بعد از سه هفته غیبت در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر پانزدهم، عملکرد پرفروغی در قضاوت بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن نداشت و همین که پنالتی دقیقه ۸۸ را برای ذوب‌آهن گرفت، هواداران پرسپولیس را منفجر کرد.

به گزارش گذار نیوز، پرسپولیسی‌ها می‌گویند در آن صحنه توپ به سینه بنگر که حالت متعادلی نداشت و روی زمین افتاده بود، خورد و داور نباید پنالتی می‌گرفت اما علیرضا فغانی مدعی است آن صحنه پنالتی بود. دیروز علیرضا فغانی طبق عادت همیشگی‌اش به تمرین رفت و برای حفظ آمادگی بدنی خود تمرین کرد. در جریان همین تمرین وقتی یکی از دوستان فغانی از او پرسید چرا در آن صحنه که «دید» نداشتی و بدن بنگر مانع «دید» کامل تو شد، سوت زدی؟ فغانی جواب داد: «در آن صحنه از روی تجربه احساس کردم توپ به دست بنگر خورده است. داشتم با دقت مسیر توپ را دنبال می‌کردم و برداشتم این بود که توپ به دست مدافع پرسپولیس خورد. الان هم که فیلم آن صحنه را با دقت دیدم، ‌احساس می‌کنم اشتباه نکرده‌ام و تصمیم درستی گرفتم. توپ به دست بنگر خورد. چند بار با دقت فیلم را دیدم و خیالم راحت شد که تصمیم من در جریان بازی اشتباه نبود.»

فغانی ۲ جلسه محروم شد
علیرضا فغانی با قضاوت بازی حساس پرسپولیس و ذوب‌آهن به لیگ برتر برگشت و سوت‌هایش صدای پرسپولیس و هوادارانش را درآورد. حالا خبر می‌رسد علیرضا فغانی به دلیل اشتباهات تأثیرگذاری که در قضاوت این بازی داشت، بی‌سر و صدا دو جلسه از داوری در لیگ برتر محروم می‌شود. فغانی هفته‌های پنجم و ششم از قضاوت در لیگ پانزدهم محروم خواهد بود و البته همزمان با همین بازی‌ها روز ۲۴ شهریور بازی برگشت گوانگ‌ژو و کاشیوا ریسول در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را قضاوت می‌کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس