تاریخ انتشار: ۰۷ مرد ۱۳۹۴
حمایت از سرخپوشان

هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در نشست امروز خود، طی فراخوانی از حضور لشگر سرخ در ورزشگاه آزادی برای حمایت سرخپوشان دعوت کرد.

به گزارش گذار نیوز، هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در جلسه امروز خود از هواداران خونگرم و فهیم باشگاه پرسپولیس دعوت کرد تا روز جمعه با حضور خود در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی یار و یاور بازیکنان سرخپوش باشند.

در فراخوان هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس آمده است: با عنایت به اینکه تیم همیشه محبوب پرسپولیس که ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه، آن را تشکیل داده است و در یک ماه اخیر با انجام تمرینات منظم و مستمر و برپایی اردوی شبانه روزی برون مرزی از هر نظر خود را آماده حضور در مسابقات لیگ برتر خلیج فارس نموده است، چشم انتظار حضور هواداران خود در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی است تا در نخستین بازی خود که از ساعت ۱۹:۳۵ روز جمعه هفته جاری برابر تیم پدیده مشهد قرار خواهد گرفت، یار و یاور سرخپوشان پایتخت باشند.

در پایان این فراخوان، هیأت مدیره ضمن تشکر از همراهی هواداران پرسپولیس، ابراز امیدواری کرد تا آنها بار دیگر با حضور گرم و یکپارچه خود حماسه‌ای دیگر خلق کرده و انگیزه و روحیه مضاعفی را برای آغاز لیگ پانزدهم در سرخپوشان ایجاد کنند.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس