تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرزانه صادقی از دانشجویان رشته مهندسی نرم‌افزار دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برای دومین بار به اردوی تیم ملی در رشته او-اسپرت دعوت شد. به گزارش ایسکانیوز، صادقی در رقابت‌های این رشته که با حضور ۸۱۲ شرکت‌کننده در شهر همدان برگزارشد، توانست جواز حضور در تیم ملی و شرکت در مسابقات جهانی را کسب کند. […]

[ad_1]

فرزانه صادقی

فرزانه صادقی از دانشجویان رشته مهندسی نرم‌افزار دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برای دومین بار به اردوی تیم ملی در رشته او-اسپرت دعوت شد.

به گزارش ایسکانیوز، صادقی در رقابت‌های این رشته که با حضور ۸۱۲ شرکت‌کننده در شهر همدان برگزارشد، توانست جواز حضور در تیم ملی و شرکت در مسابقات جهانی را کسب کند.

وی در وزن ۶۸- کیلوگرم به‌عنوان نفر اول بخش تکنیکی انتخاب شده است. صادقی پیش‌ازاین نیز به اردوی تیم ملی او- اسپرت دعوت شده بود.

این دانشجوی واحد شاهرود از ۸ سال قبل تکواندو را آغاز کرد و ۶ سال هم این ورزش را به‌صورت حرفه‌ای کار می‌کند.

به مجموعه فعالیت‌های جسمانی و ذهنی سازمان‌یافته به‌منظور آمادگی تن و روان و ارتقای تندرستی و دفاع شخصی آمیخته با فرهنگ سرزمین پارس «او-اسپرت» می‌گویند. این ورزش برگرفته از مهارت‌ها و بازی‌های بومی محلی، نبرد و زورآزمایی‌ها و هنرهای اقوام سنتی ایران است که به شکل مؤثر و امروزی خود درآمده است.

این رشته مدرن و پرطرفدار از سوی مرکز پژوهش و مطالعات استراتژیک فدراسیون جهانی او-اسپرت (ووف) پس از طی مراحل ارزیابی، استانداردسازی و بازسازی تکنیک‌های آن در بخش‌های هنری، ساحلی و مبارزه‌ای طی سنوات گذشته رشد کرده و در سایر کشورها گسترش یافته است.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس