تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهور کره جنوبی در پیامی بی سابقه سربازان و شهروندان کره شمالی را برای سفر به این کشور دعوت کرد. به گزارش ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری فرانسه، پارک گئون های، رئیس جمهور کره جنوبی از شهروندان کره شمالی خواست که کشور خود را ترک کرده و به “آغوش آزادی” بروند. به گزارش […]

[ad_1]

رئیس جمهور کره جنوبی در پیامی بی سابقه سربازان و شهروندان کره شمالی را برای سفر به این کشور دعوت کرد.

به گزارش ایسکانیوز، به نقل از خبرگزاری فرانسه، پارک گئون های، رئیس جمهور کره جنوبی از شهروندان کره شمالی خواست که کشور خود را ترک کرده و به “آغوش آزادی” بروند.

به گزارش ایسنا وی در سخنرانی‌اش به مناسبت روز نیروهای مسلح این کشور خطاب به شهروندان کره شمالی گفت: ما به خوبی می‌دانیم که با چه واقعیت‌های وحشتناکی روبه رو هستید. ارزش‌های جهانی مانند آزادی، دموکراسی، حقوق بشر و رفاه اصول گرانبهایی هستند که باید شما نیز از آنها بهره‌مند شوید.

او افزود: ما راه خود را به سوی شما که به دنبال امید و زندگی جدید هستید، باز نگه می‌داریم هر زمان که بخواهید می‌توانید به آغوش آزادی در کره جنوبی بیایید.

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که روابط میان دو کره پس از دو آزمایش هسته‌ای در طول سال جاری میلادی توسط پیونگ یانگ دچار تنش فزاینده شده است.

پارک در ادامه اظهاراتش با اشاره به افزایش فشارها علیه شهروندان کره شمالی توسط دولت پیونگ‌یانگ و فرار اتباع این کشور گفت: حتی کسانی که از دولت کره شمالی دفاع می‌کنند، از این کشور فرار می کنند.

۳۰۴/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس