تاریخ انتشار: ۱۱ اسف ۱۳۹۴

فدراسیون کشتی آمریکا طی نامه ای از تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات روز کشتی در میدان تایمز دعوت کرد.

به گزارش “گذارنیوز”  آمریکایی ها از تیم ملی کشتی آزاد (شامل ۴ وزن جوانان، اوزان  ۵۵، ۶۰، ۷۴ و ۸۴کیلوگرم و دو وزن بزرگسالان اوزان ٧۴، ٨۶) دعوت کرد، روز ۳۰ اردیبهشت ماه سال ۹۵ در رویداد “روز کشتی “که در “میدان تایمز “شهر “نیویورک” برگزار می شود، شرکت نماید.

آمریکایی ها در دعوتنامه خود اعلام کرده اند، این فرصت بسیار خوبی خواهد بود تا این دو قدرت کشتی(ایران و آمریکا)، رویدادی زیبا را برای علاقمندان کشتی در جهان بیاد “روز کشتی “سال ٢٠١٣ ،که بمنظور حفظ کشتی در المپیک، در محل مترو تاریخی شهر نیویورک، رقابتی میان تیم‌های ملی دو کشور صورت گرفت، به نمایش بگذارند. این رویداد بطور همزمان به ارتقای جایگاه ورزش کشتی در سال المپیک کمک می نمایند و تلاش مداوم کشورهای صاحب کشتی برای رشد این ورزش باستانی را به کمیته بین المللی المپیک نشان می‌دهد.

آمریکایی ها در ادامه با اعلام اینکه مشتاقانه منتظر حضور تیم ملی ایران هستند اعلام نموده اند، این رویداد موجب جلب توجه به کشتی در یکی از مشهورترین مکان های جهان (میدان تایمز ) می شود و این فرصت بسیار خوبی برای حمایت از کشتی و نشان دادن آن به کمیته بین المللی المپیک است که این ورزش لایق حفظ جایگاه همیشگی خود در برنامه المپیک خواهد بود.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس