تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۴
امام جمعه اصفهان:

امام جمعه اصفهان با اشاره به سالروز شهادت امام صادق(ع) و قبر شریف ایشان در قبرستان بقیع، گفت: امیدواریم با نابودی آل‌سعود «بقیع» به جایگاه اصلی خود بازگردد.

به گزارش  گذارنیوز سیدیوسف طباطبایی‌ نژاد ظهر امروز در خطبه‌‌های نمازجمعه شهر اصفهان با اشاره به سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی در کشور اظهار داشت: هدف از شکل‌گیری این واحد، عملی کردن آموخته‌های دانشجویان برای کاربرد آن در زندگی و حرفه‌های مختلف بوده است.

وی هم‌چنین به شهادت امام صادق(ع) نیز اشاره داشت و گفت: امیدواریم روزی با نابودی آل سعود بتوانیم قبرستان بقیع را که آن امام بزرگوار نیز در کنار جدشان در آن به خاک سپرده شده‌اند را به جایگاه اصلی خود بازگردانیم.

وی ادامه داد: البته مذهب ما شیعیان مذهب همه ائمه بزرگوار است اما همه آنچه امروز از تشیع داریم را مدیون امام صادق (ع) هستیم.

طباطبائی نژاد به حیله‌گری دشمنان برای هدف قرار دادن ایمان جوانان مسلمان نیز اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام همواره در حال دسیسه برای انحراف جوانان ما بوده‌اند که نمونه آن را می توان در انحطاط آندلس که با ورود شراب و بی بندباری در بین جوانان رقم خورد، مثال زد.

وی تصریح کرد: هم اکنون دشمن با وارد کردن سی‌دی‌های مبتذل در بین جوانان ما سعی در انحراف و سست کردن ایمان آن‌ها دارد و زمانی هم که ایمان سست شد قدرت غلبه از بین می رود.

امام جمعه اصفهان تاکیدات رهبری بر نیرنگ‌های دشمنان اسلام را مهم دانست و گفت: مقام معظم رهبری همواره اذعان داشته اند که حیله‌گری دشمن همیشه وجود دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس