تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان تأکید کرد که تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی فردا (پنجشنبه) قطر را شکست خواهد داد. به گزارش ایسکانیوز، نادر دست‌نشان در مورد بازی ایران – قطر در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: کی‌روش نمی‌خواهد برای اولین بازی دستش رو شود و به همین دلیل برنامه‌های خاصی […]

[ad_1]

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان تأکید کرد که تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی فردا (پنجشنبه) قطر را شکست خواهد داد.

به گزارش ایسکانیوز، نادر دست‌نشان در مورد بازی ایرانقطر در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: کی‌روش نمی‌خواهد برای اولین بازی دستش رو شود و به همین دلیل برنامه‌های خاصی را در نظر خواهد گرفت، هر چند که قطری‌ها هم سعی کردند اطلاعات زیادی در مورد تیم‌شان به بیرون درز پیدا نکند. این بازی برای ما تعیین‌کننده است و از آنجایی که میزبان هستیم، شانس خوبی برای برد خواهیم داشت.

«اعتقاد دارم چون تیم خوبی داریم قطر را شکست خواهیم داد»، وی با بیان این جمله عنوان کرد: حریف قطعاً در تهران دنبال بازی بسته و تدافعی است. با این شرایط ایران می‌تواند روی شوت‌های از راه دور، ضربات ایستگاهی و ارسال از کناره‌ها به گل برسد. قطعاً کی‌روش برای این بازی برنامه خاصی دارد و ما با حمایت هواداران برنده خواهیم شد.

دست‌نشان در پایان تصریح کرد: روی قطر بیش از حد تبلیغ شده که آنها بازیکنان خارجی دارند. قطری‌ها از این کارها زیاد کرده‌اند، ولی قدرت تیم ما با قطر قابل قیاس نیست.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس