تاریخ انتشار: ۰۸ خرد ۱۳۹۵

– فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اجرای چند مرحله عملیات ضربتی برای دستگیری سارقان گفت: در دو ماهه نخست سالجاری ۷۳۰ سارق به عنف و کیف قاپ در پایتخت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز شنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت؛ سردار حسین ساجدی نیا افزود: یکی از دغدغه ها و مطالبات به حق شهروندان برخورد با پدیده شوم سرقت است که همین امر موجب شده یکی از اولویت های پلیس تهران بزرگ شناسایی و دستگیری سارقان به ویژه در مناطق جرم خیز پایتخت باشد.
وی با بیان اینکه دستگیری این سارقان در ادامه اجرای طرح امنیت و آرامش در سال جدید است، گفت: تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به محاکم قضایی معرفی می شوند.
رئییس پلیس تهران بزرگ با تاکید بر اینکه در سال گذشته با برنامه ریزی های صورت گرفته کاهش محسوس انواع سرقت در سطح پایتخت را شاهد بودیم ادامه داد: برخورد با جرایمی نظیر زورگیری، خفت گیری، کیف قاپی، گردنبند قاپی و به طور کلی جرایم به عنف که باعث جریحه دار شدن احساسات شهروندان جامعه می شود، یکی از اولویت های مهم پلیس پایتخت در برخورد با اینگونه جرایم خشن است که این موضوع به جد در حال پیگیری است.
وی یادآور شد: در دو ماه نخست سال جاری پلیس پایتخت موفق به دستگیری ۴۸۰ سارق به عنف و ۲۵۰ سارق کیف قاپ شده که در بازجویی های انجام شده متهمان به جرایم خود اعتراف کرده اند.
سردار ساجدی نیا با تشکر از همکاری مستمر مردم در خصوص ارایه اطلاعات به پلیس پایتخت، خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند از طریق سامانه ۱۱۰ و یا با مراجعه به نزدیکترین مرکز انتظامی پلیس شکایات و نظرات خود را ابراز کنند.
تهرام/۹۳۴۳//۱۳۴۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس