تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۳۰۰ سوداگر مرگ در ۱۱۵ پاتوق فروش مواد مخدر خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار حسین ساجدی نیا در حاشیه اجرای طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر که ظهر امروز در کلانتری بازار برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: در راستای اجرای طرح‌های امنیت محله محور و همچنین […]

[ad_1]

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۳۰۰ سوداگر مرگ در ۱۱۵ پاتوق فروش مواد مخدر خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین ساجدی نیا در حاشیه اجرای طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر که ظهر امروز در کلانتری بازار برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت: در راستای اجرای طرح‌های امنیت محله محور و همچنین پاسخگویی به مطالبات شهروندان در حوزه برخورد معتادان و فروشندگان مواد مخدر طرح گسترده برخورد با خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر در تهران به اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح ۱۱۵ پاتوق فروش مواد مخدر شناسایی و ۳۰۰ سوداگر مرگ دستگیر شده‌اند، اظهار کرد: همچنین ۹ محل که تبدیل به پاتوق مصرف مواد مخدر شده بود از سوی پلیس پلمب شد.

ساجدی نیا با بیان اینکه در اجرای این طرح بیش از ۴۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در پاتوق‌ها کشف شد اظهار  کرد: این مواد شامل مواد مخدر صنعتی و سنتی می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه برخورد با سوداگران مرگ از جمله اولویت‌های اصلی پلیس است افزود: پلیس گرچه در برخورد با دانه درشت‌های مواد مخدر تاکید دارد؛ اما از خرده فروشان نیز غافل نشده و با توجه به اینکه این موضوع برابر نظرسنجی‌ها یکی از اصلی‌ترین مطالبات شهروندان است این طرح‌ها به مرحله اجرا در می‌آید.

ساجدی نیا با بیان اینکه در اجرای این طرح به تمامی پلیس‌های تخصصی دستور برخورد با فروشندگان مواد مخدر داده شده است گفت: پلیس با سوداگران مرگ در پارک ها، بزرگراه‌ها، پاتوق‌ها و هر نقطه دیگری که حضور داشته باشند برخورد خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره عملیات‌های پلیس برای برخورد با فروشندگان مواد مخدر تصریح کرد: از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۱۵۰ طرح برخورد با مواد فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر در تهران اجرایی شده و دستگیری‌های ما در این خصوص افزایش ۳۲ درصدی داشته است.

رئیس پلیس پایتخت از کشف ۱۱ تن انواع مواد مخدر از قاچاقچیان در سال جاری خبر داد و گفت: بیش از ۳۰ باند قاچاق مواد مخدر و روانگردان نیز طی این مدت منهدم شده که در این زمینه نیز افزایش چهار درصدی داشته‌ایم.

وی در پاسخ به سوالی درباره افزایش تعداد زنان توزیع کنند مواد مخدر اظهار کرد: در میان دستگیرشدگان تعدادی زن نیز حضور دارد اما نمی‌توان ادعا کرد که تعداد فروشندگان زن مواد مخدر افزایش یافته است.

ساجدی نیا با تاکید بر اینکه عملیات‌های پلیس در پاسخ به مطالبات شهروندان و تامین امنیت آنان انجام می‌شود از شهروندان خواست که برای ارتقاء امنیت با پلیس همکاری داشته و هر نوع مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس