تاریخ انتشار: ۳۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سازمان اطلاعات سپاه استان سیستان و بلوچستان ضمن دستگیری ۲ تروریست پاکستانی‌، ۲ بمب پدالی آماده انفجار از آ‌نها را کشف و خنثی‌ کرد. به گزارش ایلنا، روابط‌ عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان اعلام کرد که  پس از رصد منطقه و پایش‌های اطلاعاتی، سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه سلمان از ورود ۲ تروریست […]

[ad_1]

سازمان اطلاعات سپاه استان سیستان و بلوچستان ضمن دستگیری ۲ تروریست پاکستانی‌، ۲ بمب پدالی آماده انفجار از آ‌نها را کشف و خنثی‌ کرد.

به گزارش ایلنا، روابط‌ عمومی مرکز اطلاعات سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان اعلام کرد که  پس از رصد منطقه و پایش‌های اطلاعاتی، سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه سلمان از ورود ۲ تروریست به خاک کشور مطلع شدند و با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله تیم‌های مرکز اطلاعاتی سپاه سلمان، بررسی موضوع را آغاز کردند که در پی این بررسی، تروریست‌ها در منطقه عمومی «کله‌گان» شهرستان سراوان، در یک عملیات غافلگیرانه و سریع، دستگیر شدند که پس از دستگیری این افراد، مشخص شد که آنها اصالتاً پاکستانی و جزو یکی از گروهک‌های تروریستی معاند نظام هستند که به قصد خرابکاری و ایجاد فضای رعب و وحشت وارد کشور شده‌اند.


در بررسی محل اختفای این افراد ۲ عدد بمب پدالی آماده برای انفجار که قرار بود در اماکن شلوغ منفجر شود، نیز کشف و توسط تیم‌های تخصصی مرکز اطلاعات سپاه سلمان استان خنثی شد. ضبط مقادیری سلاح و مهمات از دیگر کشفیات سربازان گمنام مرکز اطلاعات سپاه سلمان از محل اختفای آن‌ها بود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس