تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] دادستان عمومی و انقلاب فردیس  از دستگیری یکی از مدیران اسبق استانداری البرز خبرداد و گفت: این فرد با اطلاع از جعلی بودن اسناد، به خرید زمین به متراژ ۷ هزار مترمربع با قیمت بسیار ناچیز اقدام کرده است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان جهانشاهلو جزئیات کلاهبرداری اعضای یک باند را […]

[ad_1]

دادستان عمومی و انقلاب فردیس  از دستگیری یکی از مدیران اسبق استانداری البرز خبرداد و گفت: این فرد با اطلاع از جعلی بودن اسناد، به خرید زمین به متراژ ۷ هزار مترمربع با قیمت بسیار ناچیز اقدام کرده است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان جهانشاهلو جزئیات کلاهبرداری اعضای یک باند را که به جعل و استفاده از سند مجعول اقدام می کردند را تشریح کرد.

او گفت: حسب گزارش‌های بدست آمده یکی از مدیران اسبق استانداری به تصرف دو قطعه زمین مبادرت کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب فردیس گفت: با بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد این فرد با تشکیل باندی به جعل امضاء، سند مجعول و کلاهبرداری اقدام کرده است و در یکی از دفاتر اسناد رسمی وکالت بلاعزل از مالک به طور جعلی و مبادرت به انتقال سند و اخذ مجوز جهت احداث چهار دیواری کرده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب فردیس در ادامه افزود: با پیگری‌های به عمل آمده چهارنفر از افرادی که مبادرت به جعل امضاء و تهیه سند مجعول کرده‌اند شناسایی و دستگیر شدند.

جهانشاهلو اضافه کرد: پنجمین عضو این باند که از مدیران اسبق استانداری است، نیز دستگیر شد.

او همچنین گفت: این فرد با اطلاع از جعلی بودن اسناد به خرید زمین مذکور به متراژ ۷ هزار مترمربع با قیمت بسیار ناچیز اقدام کرده است.

جهانشاهلو گفت: قرار قانونی در مورد نامبردگان صادر و پرونده طی تشریفات قانونی است.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس