تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری فروشنده قرص‌های روانگردان و کشف بیش از ۳۰۰۰ حب قرص غیرمجاز در این شهرستان خبر داد. سرهنگ واحد نورمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: چندی پیش در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری و خرید و فروش اقلام دارویی غیرمجاز و اعتیاد آور […]

[ad_1]

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان از دستگیری فروشنده قرص‌های روانگردان و کشف بیش از ۳۰۰۰ حب قرص غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ واحد نورمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: چندی پیش در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری و خرید و فروش اقلام دارویی غیرمجاز و اعتیاد آور در یکی از عطاری های همدانک، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بهارستان قرار گرفت.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان افزود: در این راستا پس از هماهنگی با مقام قضائی ، مأموران انتظامی موفق شدند پس از اخذ دستوران قضایی در عملیاتی پلیسی، فروشنده اصلی قرص های ترامادول را در مخفیگاهش در بهارستان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

وی با اشاره به بازرسی از مخفیگاه این فرد که در مغازه‌اش بود، گفت: ماموران در بازرسی از انبار مغازه این فرد بیش از ۳۳۲۳ حب قرص روانگردان را کشف و ضبط کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی بهارستان با بیان اینکه در این رابطه یک تن دستگیر و خودرویش نیز توقیف شد، گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی اعتراف کرد که قرص‌های روانگردان را عمدتا میان جوانان به بهانه‌هایی همچون لاغری، افزایش توان ذهنی و … توزیع می‌کرد.

نورمحمدی ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتها پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس