تاریخ انتشار: ۲۶ ارد ۱۳۹۵

– رییس پلیس آگاهی گلستان از دستگیری قاتلی در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد و گفت: وی در یکی از روستاهای شهرستان کردکوی اقدام به قتل کرده بود.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرهنگ محمدرضا اکبری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: شامگاه جمعه خبر قتل مردی در زمین های کشاورزی روستای سرکلاته خرابشهر از توابع کردکوی به پلیس آگاهی گلستان رسید و بلافاصله تیم های ویژه رسیدگی اقدام به شناسایی و دستگیری قاتل و بررسی زوایای مختلف این پرونده کردند.
وی در توضیح این حادثه اضافه کرد: مقتول به همراه فرزندش شب هنگام و حین بازگشت از جنگل برای کوتاه کردن مسیر از داخل زمین های کشاورزی عبور می کرد که به ناگاه مورد اصابت گلوله تفنگ بادی قرار می گیرد.
سرهنگ اکبری ادامه داد: براساس گزارش عوامل پلیس آگاهی، یکی از شکارچیان منطقه هر شب در آن نواحی به شکار می رفته است که پیرمرد ۵۷ را به اشتباه مورد اصابت گلوله قرار می دهد.
وی گفت: پس از اصابت گلوله به سر متقول فرزندش، وی را به بیمارستان پنجم آذر گرگان منتقل می کند، اما به علت شدت جراحت وارده، این مرد فوت می کند.
رییس پلیس آگاهی گلستان افزود: پس از پرس و جو از اهالی روستا، صاحب زمین مورد نظر شناسایی و مشخض شد وی تیرانداز این حادثه بوده است.
وی اضافه کرد: قاتل در اعتراف اولیه گفته است که این دو را با حیوانات عبوری اشتباه گرفته و قصدی در کشتن آن فرد نداشته است.
سرهنگ اکبری تصریح کرد: تحقیق و تفحص پلیس آگاهی در این زمینه ادامه دارد.
۳۰۱۴/۱۶۴۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس