تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری عامل فروش نرم افزارهای هک تلفن همراه توسط پلیس فتای این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ برزو همتی در این‌باره گفت:  جندی پیش در پی رصد فضای مجازی توسط پلیس فتا مشاهده شد که فردی به هویت ناشناس اقدام به فروش نرم افزار های هک پیام […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری عامل فروش نرم افزارهای هک تلفن همراه توسط پلیس فتای این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ برزو همتی در این‌باره گفت:  جندی پیش در پی رصد فضای مجازی توسط پلیس فتا مشاهده شد که فردی به هویت ناشناس اقدام به فروش نرم افزار های هک پیام رسانهای موبایلی در سایت خود کرده است که با توجه به اهمیت موضوع رسیدگی به آن به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

همتی با بیان اینکه ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی متهم به هویت ج-الف را شناسایی کردند، اظهارکرد: در ادامه ماموران با اخذ مجوز از مقام قضائی این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با اشاره به بازرسی از محل دستگیری این فرد، گفت: ماموران در بازرسی از مخفیگاه این فرد تعداد زیادی کتاب آموزش هک را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی ملارد با اشاره به انجام بازجویی از متهم افزود: متهم دستگیر شده به بزه انتسابی اقرار و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس