تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  دادستان شهرستان خمینی شهر گفت: یکی از اعضای شورای اسلامی شهر خمینی‌شهر به اتهام جرائم مالی با صدور قرارباز داشت روانه زندان شد. حجت‌الاسلام محمدعلی غلامی در گفت وگو با خبرگزاری فارس در اصفهان اظهار داشت: همچنین در این رابطه یکی از کارمندان شهرداری خمینی‌شهر به اتهام معاونت در این پرونده بازداشت شد. دادستان […]

[ad_1]

 دادستان شهرستان خمینی شهر گفت: یکی از اعضای شورای اسلامی شهر خمینی‌شهر به اتهام جرائم مالی با صدور قرارباز داشت روانه زندان شد.

حجت‌الاسلام محمدعلی غلامی در گفت وگو با خبرگزاری فارس در اصفهان اظهار داشت: همچنین در این رابطه یکی از کارمندان شهرداری خمینی‌شهر به اتهام معاونت در این پرونده بازداشت شد.

دادستان شهرستان خمینی شهر با تأکید بر اینکه دو نفر در این رابطه دخیل بوده‌اند، ادامه داد: این کارمند شهرداری خمینی‌شهر در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است.
غلامی تصریح کرد: پرونده در مرحله مقدماتی قرار دارد که پس از تکمیل تحقیقات توسط بازپرس مربوطه جهت صدور رأی ‌نهایی به دادگاه ارسال می‌شود.

غلامی اظهار کرد: در پرونده‌ای مجزا دو نفر از کارمندان بنیاد شهید خمینی‌شهر به اتهام جرائم مالی و جعل بازداشت موقت هستند.

وی افزود: این پرونده در دادسرای شهرستان در مرحله تحقیقات و رسیدگی است که پس از تکمیل، جهت صدور رأی ‌نهایی به دادگاه ارسال می‌شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس