تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس پارک ملی توران از دستگیری شکارچی متخلف زیستکره توران در روستای دزیان بخش بیارجمند با همکاری نیروی انتظامی خبر داد و گفت: از فرد متخلف لاشه یک راس کل و یک راس بز کشف و ضبط شد. به گزارش ایسکانیوز از شاهرود علی اکبر قربانلو ضمن تائید دستگیری خبر شکارچی متخلف روستای دزیان، […]

[ad_1]

شکارچی غیر مجاز در بیارجمند شاهرود

رئیس پارک ملی توران از دستگیری شکارچی متخلف زیستکره توران در روستای دزیان بخش بیارجمند با همکاری نیروی انتظامی خبر داد و گفت: از فرد متخلف لاشه یک راس کل و یک راس بز کشف و ضبط شد.

به گزارش ایسکانیوز از شاهرود علی اکبر قربانلو ضمن تائید دستگیری خبر شکارچی متخلف روستای دزیان، ابراز داشت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی و یگان حفاظت از محیط زیست پارک ملی توران، شکارچی متخلف چهارپایان در بخش بیارجمند دستگیر شد.
وی افزود: از منزل این شکارچی دو لاشه کل و بز و یک تفنگ ساچمه زنی مجاز کشف و وی برای رسیدگی به تخلف تحویل مراجع قضایی شد.
رئیس پارک ملی توران درباره آمار کشف شکار غیرمجاز در این پارک از ابتدای سال جاری تا کنون هم گفت: در پنج ماهه نخست سال ۹۵ تا کنون چهار مورد شکار غیرمجاز کشف و شکارچیان تحویل مراجع قضایی شدند.
قربانلو گفت: متخلفان جرایم محیط زیستی متاسفانه از ابتدای سال تا کنون باعث نابودی یک راس آهو، دو راس کل و دو راس بز شدند که دستگاه قضا با همکاری نیروی انتظامی و یگان حفاظت از محیط زیست بدون هیچ مماشاتی با متخلفان برخورد کرده است.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس