تاریخ انتشار: ۲۴ اسف ۱۳۹۳

استاندار فارس گفت: تمامی عوامل اصلی حمله به خودرو دکتر علی مطهری در شیراز شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شدند. به گزارش گذارنیوز سید محمد احمدی صبح امروز در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در شیراز گفت: ۳ نفر از عوامل اصلی متعرض به خودرو آقای علی مطهری در ساعات پایانی دیشب شناسایی […]

استاندار فارس گفت: تمامی عوامل اصلی حمله به خودرو دکتر علی مطهری در شیراز شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی شدند.

ماشین

به گزارش گذارنیوز سید محمد احمدی صبح امروز در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در شیراز گفت: ۳ نفر از عوامل اصلی متعرض به خودرو آقای علی مطهری در ساعات پایانی دیشب شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

استاندار فارس افزود: به دنبال واقعه تاسف‌بار تعرض به خودروی حامل آقای مطهری در سفر به شیراز در ساعت اولیه پس از وقوع این حادثه بنا به دستور قاطع رئیس‌جمهوری و وزیر کشور جلسات ممتد شورای تامین استان فارس تشکیل شد.

وی افزود: در چهار پنج جلسه متوالی با حضور کمیته امنیتی زیر شاخه شورای تامین استان در محل استانداری به شناخت و بررسی دقیق ابعاد حادثه شناسایی عامل یا عاملین حادثه اقدام شد.

استاندار فارس افزود: با بازبینی دقیق فیلم ها و تصاویر و مدارکی موجود موفق شدیم دیشب عوامل اصلی متعرض به خودرو آقای مطهری را شناسایی و به مقامات قضایی استان معرفی کنیم.

احمدی با بیان اینکه چند حادثه تلخ از این دست را در کشور شاهد بودیم، افزود: ما به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد امنیت مردم مخدوش شود و آرامش مردم لطمه ببیند.

وی افزود: همه تلاش کردند خارج از فضا سازی رسانه ای داخل و خارج که برای زیر سوال بردن ارکان نظام و خدمات دولت بود بدون تاثیر پذیری از این جریانات با متانت ،دقت و سرعت کار انجام شود.

وی گفت: امیدوارم با اقدام قاطع دستگاه قضایی شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم

استاندار فارس افزود: هم اکنون ۳ نفر عوامل اصلی شناسایی شده اند و سایر عوامل که اسامی آنها و چهره آنان مشخص شده است متعاقبا بررسی می شود.

وی گفت: نمی خواهیم حق کسی ضایع شود و مشکلی پیش بیاید می خواهیم با عدالت و دقت کار پیگیری شود. قطعا تا روشن شدن تمام ابعاد حادثه و زمینه سازان انجام آن ، این حادثه مورد بررسی قرار می گیرد.

احمدی گفت: هیاتی از شورای امنیت کشور امروز وارد شیراز می شود تا با بررسی ابعاد قضیه گزارش کامل به شورای امنیت کشور و رئیس جمهور ارائه شود.

استاندار در پایان گفت: افراد شناسایی شده جوان و به هیچ سازمان یا گروهی وابسته نیستند.

آقای علی مطهری نماینده تهران در مجلس، دوشنبه گذشته برای سخنرانی در دانشگاه شیراز به این شهر رفته بود، اما خودروی حامل وی در مسیر فرودگاه به دانشگاه، مورد حمله بعضی افراد قرار گرفت.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس