تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از دستگیری سارق حرفه‌ای لوازم خودرو و منزل و کشف ۴۱ فقره سرقت خبر داد. به گزارش ایلنا از زاهدان سرهنگ”علی عارف نژاد” گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه در یک منزل مسکونی اقدام به نگهداری اموال مسروقه می‌شود تیمی از […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان از دستگیری سارق حرفه‌ای لوازم خودرو و منزل و کشف ۴۱ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایلنا از زاهدان سرهنگ”علی عارف نژاد” گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه در یک منزل مسکونی اقدام به نگهداری اموال مسروقه می‌شود تیمی از ماموران کلانتری ۱۳ زاهدان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.


وی با اشاره به اینکه ماموران با اشراف اطلاعاتی، موفق به شناسایی این منزل شدند، افزود: با حضور ماموران در محل یک دستگاه پیکان وانت حامل اموال ضایعاتی که در حال خروج از این منزل بود با مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد و پس تعقیب و گریز، ماموران موفق به توقف  خودرو و دستگیری راننده آن شدند.


عارف نژاد ادامه داد: ماموران در بازرسی از منزل و خودرو اقلام سرقتی از قبیل سیم‌های برش داده شده برق، موتور یخچال، پمپ کولر، باطری و اموال مسروقه دیگری کشف کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان خاطرنشان کرد: متهم پس از اعتراف به ۴۱ فقره سرقت با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس