تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کلانتری ۱۶۵ لواسانات از دستگیری سارقان تجهیزات صنعتی حین فروش آن به مالخر خبر داد. سرگرد قدیمی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت:  چندی پیش یکی از گشت های انتظامی کلانتری ۱۶۵ لواسان هنگام گشت‌زنی شبانه در محدوده استحفاظی خود با یک خودروی نیسان روبرو شد که دو  مرد در حال تخلیه […]

[ad_1]

رییس کلانتری ۱۶۵ لواسانات از دستگیری سارقان تجهیزات صنعتی حین فروش آن به مالخر خبر داد.

سرگرد قدیمی در گفت‌وگو با ایسنا، در این‌باره گفت:  چندی پیش یکی از گشت های انتظامی کلانتری ۱۶۵ لواسان هنگام گشت‌زنی شبانه در محدوده استحفاظی خود با یک خودروی نیسان روبرو شد که دو  مرد در حال تخلیه تجهیزات صنعتی از قسمت بار آن بودند.

وی با بیان اینکه رفتار این افراد شک ماموران را برانگیخت، ادامه داد:‌ ماموران به سمت این افراد رفته و از آنان سوالاتی در خصوص اقداماتشان پرسیدند که با پاسخ های ضد و نقیض از سوی آنان روبرو شدند.

رییس کلانتری ۱۶۵ لواسانات با بیان اینکه ماموران دو مرد را به همراه خودرو به کلانتری منتقل کردند، اظهار کرد:  با انتقال متهمان به کلانتری آنان تحت بازجویی قرار گرفته و گرچه ابتدا با بیان اظهارات ضد و نقیض سعی داشتند خود را بی‌گناه جلوه دهند اما در بررسی ها و تحقیقات تکمیلی هر دو متهم  به سرقت آهن آلات و تجهیزات صنعتی از یک کارگاه واقع در یکی از مناطق تهران اعتراف کردند.

به گفته وی سارقان قصد داشتند تا اموال و تجهیزات مسروقه را در لواسان به مالخر اموال مسروقه بفروشند که دستگیر شدند.

قدیمی با بیان اینکه با اعتراف متهمان تجهیزات مسروقه به مالکانشان باز پس داده شد، گفت:‌ هر دو متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم و  سیر مراحل تحقیقات پیرامون جرایم احتمالی دیگر به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس