تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پلیس آگاهی شهرستان تفت استان یزد زوج سارقی را که دست به ۲۱ فقره سرقت از اماکن متبرکه زده بودند شناسایی و دستگیر کرد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد غلامزاده فرمانده انتظامی شهرستان تفت درباره این خبر گفت: با توجه به اعلام خبر سرقت از اماکن متبرکه […]

[ad_1]

زن و شوهری که از امامزاده ها  دزدی می کردند

پلیس آگاهی شهرستان تفت استان یزد زوج سارقی را که دست به ۲۱ فقره سرقت از اماکن متبرکه زده بودند شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد غلامزاده فرمانده انتظامی شهرستان تفت درباره این خبر گفت: با توجه به اعلام خبر سرقت از اماکن متبرکه در روستای اسلامیه این شهرستان بلافاصله عوامل پلیس آگاهی در محل حاضر و به بررسی موضوع پرداختند.
وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس پس از انگشت نگاری و استعلام از سوابق مجرمان کیفری، موفق به شناسایی سارق موردنظر شده و او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
غلامزاده افزود: متهم که دارای پنج فقره سابقه کیفری است در بازجویی های اداره پلیس به ۲۱ فقره سرقت از مسجد، اماکن متبرکه و مکان های مذهبی با همدستی همسرش در شهرستان های تفت، ابرکوه و یزد اعتراف کرد.
او ضمن اشاره به اخذ مجوز قضائی و دستگیری همسر سارق ادامه داد: زوج سارق به همراه پرونده مربوطه به دادسرا معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان تفت در پایان یادآور شد: همکاری شهروندان با پلیس در پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی تاثیرگذار و موفقیت بهتر پلیس در ماموریت ها را به دنبال دارد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس