تاریخ انتشار: ۱۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ه وزارت خارجه آلمان از وضعیت این زن کاملا آگاه است و به گفته این وزارتخانه، سفارت آلمان در آنکارا تلاش کرده تا با این زن ارتباط برقرار کند که البته بی نتیجه بوده است. یک شهروند آلمانی به ظن ارتباط با روحانی در تبعید و مخالف دولت ترکیه در این کشور دستگیر شده […]

[ad_1]

ه وزارت خارجه آلمان از وضعیت این زن کاملا آگاه است و به گفته این وزارتخانه، سفارت آلمان در آنکارا تلاش کرده تا با این زن ارتباط برقرار کند که البته بی نتیجه بوده است.

یک شهروند آلمانی به ظن ارتباط با روحانی در تبعید و مخالف دولت ترکیه در این کشور دستگیر شده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه زوددویچه سایتونگ، هنوز مشخص نیست که آیا این زن آلمانی که در ترکیه زندگی می‌کند اقامت دائم در این کشور دارد یا برای سفر رفته است اما کتاب‌های کشف شده در در خانه این زن نشان دهنده ارتباطش با فتح‌الله گولن، روحانی در تبعید و مخالف دولت ترکیه است.

این روزنامه همچنین نوشت که وزارت خارجه آلمان از وضعیت این زن کاملا آگاه است و به گفته این وزارتخانه، سفارت آلمان در آنکارا تلاش کرده تا با این زن ارتباط برقرار کند که البته بی نتیجه بوده است.

در ۱۵ ژوئیه سال جاری میلادی، کودتایی نافرجام علیه دولت آنکارا توسط نظامیان شکل گرفت و طی این کودتا ۲۴۰ تن کشته و ۲۰۰۰ تن دیگر نیز زخمی شدند. بیش از ۱۳ هزار تن نیز بازداشت شده اند.

آنکارا این روحانی مستقر در آمریکا و حامیان وی را مقصر این کودتا می‌داند و از دولت واشنگتن خواسته تا این مرد را مسترد کند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس