تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۵

فرمانده انتظامی شهرستان “خمینی شهر” از دستگیری یک سارق حرفه ای طلافروشی و کشف چهار کیلو و ۲۰۰ گرم طلای سرقتی خبر داد. سرهنگ “خسرو احمدی” گفت: در پی سرقت از یک طلافروشی در یکی از استان های کشور و فرار سارق به یکی از محلات شهرستان “خمینی شهر” دستگیری وی در دستور کار ماموران […]

فرمانده انتظامی شهرستان “خمینی شهر” از دستگیری یک سارق حرفه ای طلافروشی و کشف چهار کیلو و ۲۰۰ گرم طلای سرقتی خبر داد.
سرهنگ “خسرو احمدی” گفت: در پی سرقت از یک طلافروشی در یکی از استان های کشور و فرار سارق به یکی از محلات شهرستان “خمینی شهر” دستگیری وی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام یکسری کارهای تخصصی و اطمینان از حضور سارق در خانه پدری و پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام شدند.
سرهنگ احمدی ادامه داد: متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد و به سرقت از یک مغازه طلا فروشی در یکی از استان های کشور اعتراف کرد.
احمدی افزود: در بازرسی از خانه پدری متهم، چهار کیلو و ۲۰۰ گرم طلا به ارزش چهار میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال و ۱۴۴ عدد سکه پارسیان کشف شد.
این مقام انتظامی ضمن اشاره به این که در این خصوص یک نفر مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شد، ادامه داد: برای سارق، پدرسارق و مالخر اموال نیز پرونده تشکیل شد و هر سه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر در پایان به طلافروشان توصیه کرد: مغازه خود را به سیستم های پیشرفته و به روز پیشگیری از سرقت مجهز کنید و از افرادی که خود را وابسته به ارگان ها و ادارات دولتی معرفی می کنند، کارت شناسایی معتبر درخواست کنید و موارد مشکوک را به سرعت با ۱۱۰ در میان بگذارید.
منبع : رکنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس