تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام یک باند گروگانگیری خشن و آزادی ٩ نفر از گروگان‌ها در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روزنامه اعتماد سردار عبدالرضا آقاخانی گفت: در پی وقوع دو مورد آدم ربایی و سرقت در برخی از جاده‌های ترانزیتی استان اصفهان که […]

[ad_1]

 فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام یک باند گروگانگیری خشن و آزادی ٩ نفر از گروگان‌ها در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روزنامه اعتماد سردار عبدالرضا آقاخانی گفت: در پی وقوع دو مورد آدم ربایی و سرقت در برخی از جاده‌های ترانزیتی استان اصفهان که در ساعات پایانی شب اتفاق می‌افتاد، بررسی و رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قرار گرفت. ماموران پلیس آگاهی استان پس از انجام یکسری اقدامات تخصصی و تلاش شبانه روزی سرانجام دو نفر از گروگانگیران را شناسایی و آنها را طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند.

آقاخانی ضمن اشاره به آزاد کردن ٩ نفر از افراد ربوده شده که در مخفیگاه آدم‌ربایان حبس شده بودند، اضافه کرد: متهمان در اعترافات خود پنج تن از همدستان خود را نیز معرفی کردند. پنج نفر از این باند هفت نفره نیز در یک عملیات منسجم و دقیق هنگامی که قصد انجام سرقت و آدم ربایی در یکی از جاده‌های استان اصفهان را داشتند دستگیر شدند.
او درباره نحوه فعالیت اعضای این باند گفت: متهمان در ساعات پایانی شب به وسیله میخ، خودروهای عبوری را پنچر و با ضرب و شتم راننده، سرنشینان خودرو را گروگان گرفته و به یکی از شهرستان‌های اطراف استان منتقل می‌کردند. متهمان بعد از آدم ربایی با خانواده گروگان‌ها تماس گرفته و از هرکدام مبلغ ۵٠٠ میلیون ریال را در ازای آزادی آنها درخواست کرده بودند که با اقدام سریع و به موقع کارآگاهان پلیس، در عملی کردن نقشه خود ناکام ماندند.

او با بیان اینکه تمامی اعضای این باند خشن سابقه‌دار و غیر بومی هستند، گفت: در این عملیات از آدم ربایان دو قبضه سلاح جنگی و ابزارهای مورد استفاده در سرقت کشف شده است.

سردار آقاخانی از کسانی که در ساعات پایانی شب در جاده‌ها تردد می‌کنند خواست در صورت هرگونه موارد مشکوک بلافاصله از طریق تماس با تلفن ١١٠ پلیس را مطلع کنند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه جاده‌ای پلیس به قاچاقچیان، سارقان، اراذل و اوباش و افراد شرور هشدار داد و گفت: پلیس اصفهان با جدیت و اهتمام ویژه با هرگونه ناهنجاری و رفتار مجرمانه برخورد قاطع کرده و اجازه نمی‌دهد عده‌ای افراد شرور امنیت استان را برهم بزنند.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس