تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضاء یک باند کلاهبرداری در پاکدشت خبرداد که با جعل اسناد، ‌اقدام به کلاهبرداری ۶۰ میلیاردی از شهروندان کرده بودند. به گزارش ایسنا، سردار عبدالرضا ناظریدر این باره گفت: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر فروش یک باب منزل شخصی به چند نفر، ‌موضوع به صورت ویژه […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری اعضاء یک باند کلاهبرداری در پاکدشت خبرداد که با جعل اسناد، ‌اقدام به کلاهبرداری ۶۰ میلیاردی از شهروندان کرده بودند.

به گزارش ایسنا، سردار عبدالرضا ناظریدر این باره گفت: در پی شکایت چند شهروند مبنی بر فروش یک باب منزل شخصی به چند نفر، ‌موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس پاکدشت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از انجام تحقیقات لازم و اطمینان از صحت و سقم موضوع و همچنین به دست آوردن شیوه و شگرد متهم، وی و همدستانش را دستگیر کردند.

سردار ناظری با بیان اینکه به محض دستگیری متهمان شکایت های متعددی درخصوص کلاهبرداری از این اشخاص به پلیس آگاهی اعلام شد، افزود: تاکنون ۲۰ تن از مالباختگان این پرونده شناسایی و در این رابطه هفت نفر نیز دستگیر شده اند.

وی گفت: متهمان در پلیس آگاهی به کلاهبرداری ۶۰ میلیارد ریالی از شهروندان با فریب آنها جهت فروش زمین و خانه، استفاده از حواله های سنگ ساختمانی جعلی، شناسایی و فروش زمین هایی که مالک آنها مشخص نیست، انجام کارهای غیرقانونی در ادارات دولتی، اجیر نمودن اشخاصی با هویت های جعلی و… اعتراف کردند.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان یادآور شد: شهروندان در انجام معاملات و کارهای روزمره، به کسانی که خود را به عنوان افراد صاحب نفوذ معرفی می کنند اعتماد نکنند و امور کاری خود را با مشورت با افراد خبره و آگاه انجام دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس