تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی اسفراین گفت: سه قاچاقچی زن و مرد در انتقال ۴۶ کیلوگرم تریاک به شهرستان اسفراین ناکام ماندند. به گزارش ایلنا، سرهنگ جاویدمهری اظهار داشت: در پی گزارش رسیده مردمی مبنی بر اینکه فردی ساکن اسفراین قصد انتقال مقادیر قابل‌توجهی مواد مخدر از مشهد به این شهرستان را دارد، بلافاصله موضوع در دستور […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی اسفراین گفت: سه قاچاقچی زن و مرد در انتقال ۴۶ کیلوگرم تریاک به شهرستان اسفراین ناکام ماندند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ جاویدمهری اظهار داشت: در پی گزارش رسیده مردمی مبنی بر اینکه فردی ساکن اسفراین قصد انتقال مقادیر قابل‌توجهی مواد مخدر از مشهد به این شهرستان را دارد، بلافاصله موضوع در دستور کار مانوران قرار گرفت.


این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات میدانی و اطلاعاتی مانوران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اسفراین، مشخص شد متهم قصد انتقال مواد مخدر از نوع تریاک با استفاده از پوشش خانواده را دارد.


فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین تصریح کرد: مانوران پس از اخذ حکم قضایی به محور “بجنورد-اسفراین” اعزام و موفق شدند یک‌دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ راه‌پاکن به رانندگی”م.الف” که متهم اصلی بوده را شناسایی و متوقف کنند.


سرهنگ مهری خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۱۰ دقیقه خودروی حامل مواد مخدر به رانندگی خانمی به هویت “ک.ح” و سرنشینی خانم “ص.الف” به همراه دو فرزندش با توجه به تغییر مسیر داخل روستای آب‌بخش متوقف و دستگیر شدند.


این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازرسی از خودروی سواری پراید تعداد ۱۰ بطری چهار لیتری حاوی ۴۶ کیلو و ۲۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.


فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با تأکید بر برخورد قانونی و جدی پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر افزود: متهمان به همراه مواد مخدر مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به دادسرا منتقل شدند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس