تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا، فرماندار شهرستان بهشهر در  جلسه هفته دولت که امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: هفته دولت امسال آخرین هفته دولت  این دوره ریاست جمهوری است که باید عملکرد سه ساله  دولت تبیین شود. سید خالق سجادی گفت: علی رغم کمبود و تنگناهای مالی ، دولت […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرماندار شهرستان بهشهر در  جلسه هفته دولت که امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: هفته دولت امسال آخرین هفته دولت  این دوره ریاست جمهوری است که باید عملکرد سه ساله  دولت تبیین شود.


سید خالق سجادی گفت: علی رغم کمبود و تنگناهای مالی ، دولت یازدهم اقدامات زیادی را انجام داد که با توجه به هجمه های زیاد علیه دولت ، اقدامات باید  به اطلاع عموم برسد.


وی از دستگاه های دولتی خواست عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان بهشهر به مردم اطلاع رسانی کنند و در این مسیر از اصحاب رسانه کمک گرفته شود.


فرماندار شهرستان بهشهر تأکید کرد:گزارش ها به صورت مستند، آماری  و تصویری آماده شود تا عملکردها  در کتابچه هایی گرداوری شود.


سجادی به پروژه های مهم در سه سال اخیر اشاره کرد و افزود: حوزه سلامت یکی از حوزه های مدنظر و اساسی این دولت بود که در شهرستان بهشهر نیز اقدامات خوبی انجام شد .


وی در ادامه از راه اندازی نخستین مرکز دیالیز شرق مازندران در بهشهر خبر داد.


در ادامه دستگاه های مختلف شهرستان نیز به برخی از پروژه های قابل افتتاح برای هفته دولت سال جاری اشاره کردند که تعداد این پروژه ها  افزایش می یابد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس