تاریخ انتشار: ۱۷ آبا ۱۳۹۴
پیگیری تا حل مساله

محمود گودرزی به معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان دستور داد داوری‌ها در لیگ برتر و همچنین بازی‌های پرسپولیس بررسی شوند. وزیر ورزش از نصرالله سجادی خواسته است ترتیبی اتخاذ شود که هر چه سریع‌تر معضل داوری بررسی و احقاق حق شود.

به گزارش “گذار خبر” و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در پاسخ به نامه طاهری، سرپرست باشگاه فرهنگی – ورزشی پرسپولیس خطاب به معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان دستور بررسی داوری بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن را داد.

در بخشی از نامه طاهری، نایب رییس هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس موضوع چنین مطرح شده بود: «دیدار روز چهارشنبه ۱۳ آبان در چهارچوب رقابت‌های جام حذفی میان دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن شاهد قضاوت ناعادلانه و یک طرفه داوران بودیم، همانگونه که در نامه‌های قبلی به آن اشاره شد تبعات امنیتی و اجتماعی که آثار سوء و مخرب این گونه قضاوت‌ها به دنبال دارد موجب نگرانی بیش از پیش شده و ذهن تماشاگران به این سمت سوق داده که گویی نتایج فوتبال خارج از مستطیل سبز و حتی پیش از آغاز مسابقات تعیین می‌گردد. لذا از وزیر محترم تقاضا دارم کمیته‌ای در خصوص بررسی قضاوت بازی مذکور تشکیل شود.»

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به درخواست سرپرست باشگاه پرسپولیس، معاون قهرمانی را مسئول بررسی داوری‌های لیگ برتر و خصوصا بازی‌های پرسپولیس و دیدار اخیرش با ذوب آهن کرد در دستور وزیر به دکتر سجادی آمده است:

” جناب آقای دکتر سجادی

ترتیبی اتخاذ شود که هر چه سریع‌تر معضل داوری بررسی و احقاق حق شود. ظاهرا قضاوت‌های پر اشتباه به ویژه علیه باشگاه‌های پرطرفدار پرسپولیس، تراکتورسازی و… به صورت یک فعالیت معمول درآمده است. پیگیری تا حل مساله به طور جدی ضروری است.”

 

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس