تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رسیدگی به لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا و انتخاب ناظران در شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از جمله موارد کاری مجلس در هفته آینده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم،مجلس شورای اسلامی پس از سه هفته تعطیلی از ۴ مهردر روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه […]

[ad_1]

رسیدگی به لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا و انتخاب ناظران در شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از جمله موارد کاری مجلس در هفته آینده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم،مجلس شورای اسلامی پس از سه هفته تعطیلی از ۴ مهردر روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارد. بر اساس دستور کار اعلامی صحن علنی مجلس، بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده ۴۲ قانون آیین نامه داخلی مجلس و رسیدگی به دو لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین ایران و عراق و همکاری در زمینه دامپزشکی و بهداشت دام بین ایران و آذربایجان در دستور کار وکلای ملت، در هفته آینده قرار گرفته است.

بررسی لایحه تصویب احکام و مصوبات بیست و پنجمین کنگره اتحادیه جهانی پست، طرح الحاق دو تبصره به ماده ۶۱۷ قانون مجازات اسلامی و لوایح اساسنامه سازمان فرهنگی هنری فارسی زبانان( ایتا) و اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا ( ادغام با طرح کاهش آلودگی هوا ) نیز در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

انتخاب سه نفراز نمایندگان مجلس با معرفی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی به عنوان عضو در هیئت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت، انتخاب یک ناظر از اعضای کمیسیون اقتصادی با تصویب مجلس به عنوان ناظر در نحوه اجرای ماده ۳۷ قانون مالیات بر ارزش افزوده و انتخاب سه نفراز نمایندگان به عنوان عضو در شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی از دیگر موارد کاری هفته آینده مجلس است.

۲۰۴۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس