تاریخ انتشار: ۰۶ آبا ۱۳۹۴

بهرام افشارزاده می‌گوید وزیر ورزش دستوار داده وضعیت بهداد سلیمی پی‌گیری شود.

به گزارش “گذارخبر” بهرام افشارزاده در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: مصدومیت ناگهانی سلیمی همه را در شوک فرو برد ولی معتقدم بهداد باز هم مدال طلای المپیک را برای ایران بدست می آورد.

مدیرکل وزارتی وزیر ورزش و جوانان از دستور پیگیری محمود گودرزی برای بررسی وضع قوی ترین مرد جهان خبر داد و اضافه کرد: امروز با آقای مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری صحبت کردم و هر تصمیمی برای رفع مصدومیت سلیمی آنها بگیرند وزارت ورزش پشتیبانی کامل خواهد کرد و جای نگرانی نیست.

افشارزاده گفت: مصدومیت بخشی از زندگی یک قهرمان است و مردم نگران نباشند چرا که با تلاش فدراسیون وزنه برداری بهداد سلیمی دوباره آماده تمرین خواهد شد و با درخشش در المپیک ریو دل مردم را شاد خواهد کرد.

مشاور وزیر ورزش و جوانان درباره جلسات ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک و آثار آن گفت: این رویه مطلوبی است که با تدبیر دکتر گودرزی شکل گرفته و خوشبختانه هماهنگی خوبی بین وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک وجود دارد. نتیجه آن نداشتن دغدعه مالی فدراسیون های المپیکی و انضباط مالی در امور فدراسیون ها برای المپیک آینده است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس