تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کار، تعاون و رفاه به مسئولان تامین اجتماعی دستور داد برای رسیدگی و کنترل وضعیت مصدومان حادثه انفجار تانکر حامل سوخت روغن در قزوین، هیاتی را به محل اعزام کنند. به گزارش خبرنگار ایلنا، در ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه، یک دستگاه تانکر سوخت ۳۳ هزار لیتری روغن گیربکس و موتور در حین […]

[ad_1]

وزیر کار، تعاون و رفاه به مسئولان تامین اجتماعی دستور داد برای رسیدگی و کنترل وضعیت مصدومان حادثه انفجار تانکر حامل سوخت روغن در قزوین، هیاتی را به محل اعزام کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه، یک دستگاه تانکر سوخت ۳۳ هزار لیتری روغن گیربکس و موتور در حین بارگیری دچار حادثه شد که بر اثر انفجار مخزن، هفت نفر مصدوم شدند که درصد سوختگی سه نفر از آنان ۷۰درصد است.


در پی این حادثه علی ربیعی با ابراز همدردی با مصدومان، در دستورهای جداگانه به رییس سازمان تامین اجتماعی و معاون روابط کار وزارتخانه تحت مدیریت خود از آنان خواست تا هر چه سریع‌تر اقدامات لازم را در حیطه کاری خود در ارتباط با این واقعه تلخ انجام دهند.


وزیر کار از رییس سازمان تامین اجتماعی خواست تا با اعزام تیمی به محل، وضعیت درمان و رسیدگی به حادثه دیدگان را کنترل کنند که این تیم به فوریت به منطقه اعزام شد.


وی همچنین از معاون روابط کار خود نیز خواست هرچه سریع‌تر گزارشی از علت حادثه و کارشناسی موضوع تهیه و ارائه شود.  

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس