تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو با اشاره به دستوری صریح درباره به آتش کشیدن کالاهای قاچاق افزود: این قبیل محصولات غیرمجاز درصورت مصرف در مراکز درمانی، قطع به یقین و بدون کوچکترین ملاحظه‌ای امحا می‌شوند. به گزارش ایسکانیوز، دکتر محمود بیگلر از اجرای دو مانور بزرگ پایش تجهیزات […]

[ad_1]

تجهیزات پزشکی

مدیرکل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو با اشاره به دستوری صریح درباره به آتش کشیدن کالاهای قاچاق افزود: این قبیل محصولات غیرمجاز درصورت مصرف در مراکز درمانی، قطع به یقین و بدون کوچکترین ملاحظه‌ای امحا می‌شوند.

به گزارش ایسکانیوز، دکتر محمود بیگلر از اجرای دو مانور بزرگ پایش تجهیزات پزشکی در سطح عرضه خبر داد و گفت: برای آنکه بتوانیم سطح عرضه را برای تجهیزات و ملزومات پزشکی قاچاق ناامن کنیم؛ دومانور بزرگ پایش مراکز عرضه را طی روزهای آینده در دستور کار قرار داده‌ایم.

او افزود: تجهیزات و ملزومات دندانپزشکی و آزمایشگاهی در اولویت این طرح است.

مدیرکل نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو همچنین با اشاره به دستوری صریح درباره به آتش کشیدن کالاهای قاچاق افزود: این قبیل محصولات غیرمجاز درصورت مصرف در مراکز درمانی، قطع به یقین و بدون کوچکترین ملاحظه‌ای امحا می‌شوند.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس