تاریخ انتشار: ۱۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون اول رییس جمهوری در تماس تلفنی با استانداران مازندران و گلستان از آخرین وضعیت روند رسیدگی به خسارت دیدگان سیل و طوفان صبح امروز در این استان ها اطلاع یافت و خواستار بسیج امکانات برای رسیدگی به آسیب دیدگان شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، […]

[ad_1]

معاون اول رییس جمهوری در تماس تلفنی با استانداران مازندران و گلستان از آخرین وضعیت روند رسیدگی به خسارت دیدگان سیل و طوفان صبح امروز در این استان ها اطلاع یافت و خواستار بسیج امکانات برای رسیدگی به آسیب دیدگان شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری در این تماس تلفنی که بلافاصله پس از اطلاع از وقوع طوفان و سیل در این استان ها صورت گرفت، بر لزوم رسیدگی فوری به آسیب دیدگان این حادثه تاکید کرد و دستورات لازم را برای ساماندهی وضعیت فعلی و جبران خسارات وارد شده صادر کرد.
معاون اول رییس جمهوری همچنین از دستگاه ها و نهادهای امدادرسان استان های مازندران و گلستان به خاطر اقدامات امدادرسانی برای رسیدگی به حادثه دیدگان قدردانی کرد و خواستار تداوم روند کمک رسانی با حداکثر توان و بسیج امکانات به مردم مناطق خسارت دیده در این استان ها شد.
از نخستین ساعات صبح امروز (جمعه ۱۲ شهریور) طوفان شدید و بارش بی وقفه باران، خسارات سنگینی به منازل مسکونی و تاسیسات در شهرها و روستاهای مختلف استان های مازندران و گلستان وارد کرد و موجب بروز آبگرفتگی در این مناطق شد.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس